+48 605 903 089

Szampon ICF Zincoseb 250ml

Bardzo delikatny szampon z koloidalną siarką i kwasem salicylowym, który leczy łuszczenie i swędzenie skóry.
Pełny opis »

Szampon ICF Zincoseb 250 ml

Bardzo delikatny szampon z koloidalną siarką i kwasem salicylowym, który leczy łuszczenie i swędzenie skóry.

  • To łagodzący szampon o działaniu regulującym wydzielanie sebum dla psów i kotów, wskazany również przy swędzeniu i nadmiernym łupieżu skórnym.
  • Dzięki naturalnemu działaniu koloidalnej siarki i kwasu salicylowego szampon stymuluje właściwości regeneracyjne skóry w przypadku wystąpienia sebum i nadmiernego łupieżu.
  • Odgrywa również ważną rolę w zapobieganiu nadmiernemu łuszczeniu się skóry. Wzajemne oddziaływanie tych dwóch substancji aktywnych i glukonianu cynku (substancji o silnym działaniu uspokajającym) sprzyja witalności i naturalnym właściwościom skóry i sierści, łagodzi napięcie i łagodzi swędzenie.
  • Obecność lanoliny o silnych właściwościach nawilżających wspomaga procesy regeneracyjne skóry, a niewielki dodatek perfum pomaga zamaskować nieprzyjemny zapach podczas nadmiernego tworzenia się kamienia.

Jak używać szamponu Zincoseb®:
Produkt nałożyć na skórę zwierzęcia namoczoną w letniej wodzie i delikatnie wmasować. Pozostaw na kilka minut, a następnie spłucz. W razie potrzeby powtórzyć zabieg. Szampon Zincoseb® można również stosować u szczeniąt.


Jak nas widzą nasi klienci

AH
22.10.2021 13:32 Alfred H.

Wszystko OK.

BW
22.10.2021 10:41 Barbara W.

Ok

TK
22.10.2021 09:57 Tamara K.

Szybko, sprawnie i bez komplikacji

Pokaż wszystkie oceny