+48 605 903 089

Brit Training Snack S 100g

Znakomity, lekkostrawny przysmak z kurczaka i ryżu, opracowany dla wszystkich psów małych ras podczas treningu i innych aktywności
Pełny opis »

Przysmak Brit Training S to przekąska dla małych psów o wadze 1 - 10 kg.

Granulowane elementy treningowe Brit Training Snack S nie są szkodliwe dla zdrowia, a dieta odpowiednia nawet dla najmniejszych psów. Kurczak z ryżem - to gwarancja, że każdy pies go posmakuje. Nagroda w postaci przysmaku Brit Snack nie obciąża organizmu. Nie wpływa negatywnie na aktywność psa. Nie mają negatywnego wpływu na zęby i ich otoczenie. Nie musisz się martwić o codzienne podawanie. Smakołyki są bezpieczne dla zdrowia . Kształt i wielkość („kwiatek” o średnicy 9 mm) przysmaku zapewnia, że jest on lekkostrawny nawet dla bardzo małych psów.

Zalety smakołyków Brit Training Snack S:

  • bardzo smaczne i lekkostrawne smakołyki
  • nadaje się jako nagroda (motywacja lub zasługa)
  • półmiękkie smakołyki
  • organizm nieuciążliwy
  • bez negatywnego wpływu na aktywność, zęby i dziąsła
  • przysmak zbilansowany kalorycznie
  • nadaje się również do ras karłowatych

Składniki: ryż, kurczak, syrop glukozowy, olej z łososia, hydrolizowana wątróbka drobiowa, kolagen

Cechy jakościowe: białko surowe 15,3%, wilgotność 17%, oleje i tłuszcze surowe 7,8%, popiół surowy 2,1%, włókno surowe 1,1%

Rzeczywista wielkość smakołyka S: 9 mm (ok. 2,32 kcal / szt.)

Optymalna dzienna porcja: 5-20 szt. (Max 46,4 kcal)
To około 20% całkowitej racji żywnościowej.

Przekąska Brit Premium S


Charakterystyka serii Brit Training:
Hodowca często zadaje sobie pytanie, dlaczego może szkolić psa. Odpowiedź jest prosta. Głównym powodem jest wzmocnienie i wzmocnienie relacji pies-hodowca. Poza tym szkolenie psa to forma rozrywki. Dzięki niemu u psa eliminowane są niepożądane przejawy jego zachowania (agresja, nieśmiałość). Smakołyki są podzielone na 4 warianty wielkości dla różnych ras (S - XL) i 1 wariant jest specjalnie stworzony dla szczeniąt wszystkich ras. Są bardzo smaczne, lekkostrawne i zbilansowane kalorycznie. Ich rozmiar jest idealny do wykorzystania jako motywator do wykonania. Przysmaki „treningowe” Brit Training nie obciążają organizmu i nie wpływają negatywnie na aktywność podczas treningu. Produkcję przysmaków Brit Training Snack zapewnia ekstruzja. Dzięki odpowiednio dobranej procedurze technologicznej i odpowiednim surowcom smakołyk jest ekstra strawny, a wartość energetyczna przysmaku jest optymalna (najlepiej, aby wartość energetyczna przysmaków Brit Training odpowiadała ok. 20% całej racji pokarmowej). Przysmaki Brit Training to zdrowa nagroda w porównaniu do „popularnych” biszkoptów i suszonych mięs. Biszkopty zawierają zbyt dużo węglowodanów, a suszone mięso nie zapewnia owłosionemu mężczyźnie odpowiednio zbilansowanej proporcji niezbędnych substancji.

wielkości smakołyków Brit Snack

Produkty Brit Premium Training Snack


Jak nas widzą nasi klienci

BG
19.09.2021 14:24 Bożena G.

Jak zwykle wszystko w porządku, polecam sklep!

TG
18.09.2021 19:57 Teresa G.

Jestem zadowolona z szybkości obsługi oraz solidnego opakowania przesyłki. Tylko w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego na moim koncie jest jeden zakup, skoro były już dwa zakupy.??

SS
18.09.2021 09:41 Sebastian S.

bardzo

Pokaż wszystkie oceny