+48 605 903 089

Aquarius Do systemu algowego mała tuba 50g

Do ulubionych

Skorzystaj już dzisiaj z RABATU o wartości 10 zł. Użyj kodu: pierwszyzakup

System algowy do stawu 4m3. To jest zbiorcza…
Pełny opis »

System algowy do stawu 4m3. Jest to sypki preparat algobójczy, stosowany do długotrwałej profilaktyki i drastycznego działania przeciwko glonom włóknistym i jednokomórkowym.

Instrukcja użycia:

Produkt wymieszać w pojemniku z wodą ze stawu i równomiernie rozprowadzić po całej powierzchni, szczególnie w miejscach najbardziej dotkniętych przez glony. Przestrzegaj dokładnej dawki. Zapewnij wystarczające natlenienie wody w stawie dla mieszkańców stawu.

Skutki uboczne:

W bardzo rzadkich przypadkach przy wyższych dawkach wrażliwe gatunki lilii wodnych mogą zostać uszkodzone, ale zwykle szybko wracają do zdrowia.

Wskazówka:

Glony włókniste dobrze jest usuwać mechanicznie, ponieważ podczas rozkładu usuwają tlen z wody. W przypadku zwalczania kuszących glonów zalecamy następującą procedurę. W pierwszej kolejności zastosuj preparat Bio2 fix, który pomoże mechanicznie przetransportować glony na powierzchnię, skąd możemy je zebrać za pomocą siatki lub skimmera. Następnego dnia zastosuj ALGI - system, który zabija pozostałe żywe części glonów, które nie zostały usunięte.

Po tygodniu nałóż BAENZY, aby szybko rozprowadzić resztki wkładek z alg włóknistych.

Używaj biocydów bezpiecznie. Przed użyciem należy zawsze przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania i dołączoną informację o produkcie.


Jak nas widzą nasi klienci

KJ
13.04.2021 10:11 Krzysztof j.

jest 1 problem po zalogowaniu się na konto użytkownika w zakładce "moje zamówienia" pojawia się od paru dni komunikat: Server Error We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

13.04.2021 09:46 Dorota Ś.

Szybka, fachowa obsługa i realizacja

TJ
10.04.2021 18:35 Teresa J.

Polecam ????

Pokaż wszystkie oceny