+48 605 903 089

Aquarius Do systemu algowego mała tuba 50g

Do ulubionych

Skorzystaj już dzisiaj z RABATU o wartości 10 zł. Użyj kodu: pierwszyzakup

System algowy do stawu 4m3. To jest zbiorcza…
Pełny opis »

System algowy do stawu 4m3. Jest to sypki preparat algobójczy, stosowany do długotrwałej profilaktyki i drastycznego działania przeciwko glonom włóknistym i jednokomórkowym.

Instrukcja użycia:

Produkt wymieszać w pojemniku z wodą ze stawu i równomiernie rozprowadzić po całej powierzchni, szczególnie w miejscach najbardziej dotkniętych przez glony. Przestrzegaj dokładnej dawki. Zapewnij wystarczające natlenienie wody w stawie dla mieszkańców stawu.

Skutki uboczne:

W bardzo rzadkich przypadkach przy wyższych dawkach wrażliwe gatunki lilii wodnych mogą zostać uszkodzone, ale zwykle szybko wracają do zdrowia.

Wskazówka:

Glony włókniste dobrze jest usuwać mechanicznie, ponieważ podczas rozkładu usuwają tlen z wody. W przypadku zwalczania kuszących glonów zalecamy następującą procedurę. W pierwszej kolejności zastosuj preparat Bio2 fix, który pomoże mechanicznie przetransportować glony na powierzchnię, skąd możemy je zebrać za pomocą siatki lub skimmera. Następnego dnia zastosuj ALGI - system, który zabija pozostałe żywe części glonów, które nie zostały usunięte.

Po tygodniu nałóż BAENZY, aby szybko rozprowadzić resztki wkładek z alg włóknistych.

Używaj biocydów bezpiecznie. Przed użyciem należy zawsze przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania i dołączoną informację o produkcie.


Jak nas widzą nasi klienci

AF
19.01.2021 12:31 Agata Fludra

Nie otrzymałam maila z potwierdzeniem zamówienia ani wysyłki. Poza tym wszystko świetnie

JG
19.01.2021 09:42 Joanna Gajdacz

Jestem zadowolona. Polecam

BM
18.01.2021 08:49 Beata Modelska-Wołoszyn

Jestem zadowolona z zakupu

Pokaż wszystkie oceny