+48 605 903 089

Calibra Cat Verve GF Indoor & Weight Chicken 3,5kg

Calibra Cat Verve Indoor & Weight Management Chicken & Turkey to kompletna karma bezzbożowa o wysokiej zawartości świeżego mięsa - z kurczakiem i indykiem. Przeznaczona dla kotów mieszkających w gospodarstwie domowym, a także dla tych, które muszą dbać o swoją wagę.
Pełny opis »

Calibra Cat Verve GF Indoor & Weight Chicken 3,5kg

Calibra Verve kompletna karma super premium dla kotów nie zawiera zbóż. Linia produktów Verve zawiera do 90% białka zwierzęcego i 32% świeżego mięsa. Karma jest wyjątkowo smaczna i odpowiednie dla prawie wszystkich kotów.

Calibra Cat Verve Indoor + Weight Management Chicken & Turkey to kompletna karma bezzbożowa o wysokiej zawartości świeżego mięsa - z kurczakiem i indykiem.  Przeznaczona dla kotów mieszkających w gospodarstwie domowym, a także dla tych, które muszą dbać o swoją wagę. Świeże mięso z kurczaka stanowi 27% całkowitej zawartości. Białka w recepturze stanowią 80,8% pochodzenia zwierzęcego. Pokarm stanowi więc wysoce pożywną i jednocześnie naturalnie zbilansowaną porcję, która jest również łatwo przyswajalna dla kota jako mięsożercy. Chrupiąca i puszysta konsystencja granulek jest również nieodpartą atrakcją. Oprócz białka karma bezzbożowa posiada oczywiście zbilansowaną ilość węglowodanów i błonnika, dodatkowo zawiera unikalną kombinację wyselekcjonowanych dodatków funkcjonalnych. Ta wyjątkowa mieszanka - Potrójnie aktywna formuła - L-karnityna, zielony omułek, liście żurawiny zapewni właściwy efekt tej receptury. Receptura nie zawiera zbóż, glutenu, kukurydzy, sztucznych barwników i konserwantów, GMO. POTRÓJNA FORMUŁA AKTYWNA:

  • L-karnityna - wspomaga wykorzystanie tłuszczów jako źródła energii dla organizmu.
  • Małże (ekstrakt) - naturalne źródło glikozaminoglikanów (GAG, w tym chondroityny i glukozaminy) oraz kwasów tłuszczowych omega-3 (głównie EPA i DHA). Ma działanie chondroprotekcyjne i przeciwzapalne.
  • Liście żurawiny - bogate w związki fenolowe o działaniu przeciwutleniającym. Mają działanie moczopędne i przeciwdrobnoustrojowe, które pomagają zapobiegać chorobom dróg moczowych.

Zalety karmy Calibra Verve:

  • wyjątkowa mieszanka wysokiej jakości składników i świeżego mięsa
  • idealny kształt i twardość kawałków
  • bezzbożowa
  • do 90% białek pochodzenia zwierzęcego
  • do 32% świeżego mięsa

Opakowanie: 3,5 kg
Smak: kurczak
Przeznaczone dla: dorosłych kotów z nadwagą i kotów domowych 


Jak nas widzą nasi klienci

AH
22.10.2021 13:32 Alfred H.

Wszystko OK.

BW
22.10.2021 10:41 Barbara W.

Ok

TK
22.10.2021 09:57 Tamara K.

Szybko, sprawnie i bez komplikacji

Pokaż wszystkie oceny