+48 605 903 089

Magnesiumpony 3000g

Suplement diety z magnezem, cynkiem, lecytyną, tauryną i witaminą B wzmacniająca układ nerwowy i redukująca reakcje stresowe u koni.
Pełny opis »

369 zł

(123,00 zł / kg)

Magnesiumpony 3000g

Suplement diety zawierający magnez, cynk, lecytynę, taurynę i witaminę B wzmacniający układ nerwowy i redukujący reakcje stresowe u koni . Preparat w postaci sypkiej przeznaczony jest do odżywiania i ochrony układu nerwowego, łagodzenia podrażnienia nerwowo-mięśniowego oraz eliminacji stresu. Specjalistycze suplementy diety w proszku zawierają również kolagen i CHP (substancję, która ma korzystny wpływ na układ nerwowy konia).

Magnez jest niezbędnym czynnikiem do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, a jego niedobór powoduje zwiększoną pobudliwość nerwową i niestabilność psychiczną. Tauryna to aminokwas, który optymalizuje interakcję między mózgiem a mięśniami oraz zmniejsza zmęczenie psychiczne wynikające z długotrwałej wydajności. Cynk to pierwiastek pozytywnie wpływający na centralny i obwodowy układ nerwowy. Lecytyna poprawia przekazywanie impulsów nerwowych do mózgu i koordynację nerwowo-mięśniową. Witamina C i witaminy z grupy B działają antystresowo i pomagają wyeliminować zaburzenia nerwowe i zmęczenie.

Wskazania:

  • do odżywiania i ochrony układu nerwowego
  • aby złagodzić pobudliwość nerwowo-mięśniową
  • Aby uspokoić i poprawić swoją zdolność koncentracji
  • w celu wyeliminowania stresu

Przeznaczone dla:

  • konie narażone na stres
  • nerwowe i rozkojarzone konie
  • konie ze zwiększoną drażliwością
  • hiperaktywne konie

Zalecane dawkowanie: na każde 100 kg żywej wagi konia 10 g dziennie
Sposób użycia: Produkt należy podawać minimum 2 tygodnie (optymalnie przez 4 tygodnie). tygodnie). Skuteczne okazało się również krótkotrwałe podawanie w ciągu 2-3 dni przed spodziewanym stresorem, takim jak transport lub zawody sportowe. Administracja długoterminowa jest możliwa.

Opakowanie: 3000 g = 3 kg


Jak nas widzą nasi klienci

AH
22.10.2021 13:32 Alfred H.

Wszystko OK.

BW
22.10.2021 10:41 Barbara W.

Ok

TK
22.10.2021 09:57 Tamara K.

Szybko, sprawnie i bez komplikacji

Pokaż wszystkie oceny