+48 605 903 089

Alavis Hemagel 7g

Odpowiedni dla dużych i małych zwierząt domowych i egzotycznych. Zapewnia łatwe i szybkie leczenie ran z natychmiastową ulgą. Przyspiesza proces gojenia i tłumi ból rany.
Pełny opis »

Alavis Hemagel przyspiesza proces gojenia się zarówno drobnych, jak i dużych ran przewlekłych. Unikalna formuła produktu wiąże chemicznie rodniki tlenowe powstające w procesach zapalnych, przyspiesza proces gojenia się ran, zmniejsza ryzyko powikłań goi i tłumi ból rany. Tworzy warstwę powierzchniową, która działa jak druga skóra, pomagając w ten sposób chronić przed wpływami zewnętrznymi i tworząc sprzyjające środowisko do gojenia się zarówno ostrych, jak i przewlekłych ran (np. Pooperacyjnych i innych uszkodzeń skóry). Wilgotne środowisko w leczeniu ran to nowoczesne i zarazem podstawowa istota leczenia. Stabilna wilgoć w ranie zapobiega tworzeniu się strupów, a tym samym przyspiesza proces gojenia.

Zalety kremu Alevis Hemagel

 • Odpowiednie dla dużych i małych zwierząt domowych i egzotycznych.
 • Zapewnia łatwe i szybkie leczenie ran z natychmiastową ulgą.
 • Leczy zarówno drobne rany, jak i poważne rany przewlekłe.

Dlaczego używać postaci żelu do leczenia ran?

 • Wiąże chemicznie rodniki tlenowe, które powstają podczas procesów zapalnych
 • tworzy optymalne pH rany, a tym samym wspomaga gojenie
 • Sprawdzona struktura żelu zapobiega przedostawaniu się cząstek żelu do rany i późniejszych podrażnieniach
 • Nawilża ranę
 • Zapobiega wysychaniu ran i tworzeniu się strupów
 • ma właściwości chłonne, dzięki czemu czyści zanieczyszczone rany
 • Zmniejsza ból rany
 • Obsługuje zamykanie blizn
 • Zmiękcza i poprawia wygląd blizny podczas zabiegu
 • działa przeciwzapalnie

Jak używać:

Oczyść ranę z zanieczyszczeń mechanicznych, takich jak cząsteczki kurzu, pozostałości wcześniejszych materiałów medycznych, które mogą następnie podrażniać i uszkadzać ranę. Otworzyć probówkę przez wstrzyknięcie używając przekręconej nasadki. Nałóż niewielką ilość żelu na całą podstawę rany. Żel przylega do podstawy rany i stopniowo wchłania wydzieliny i inne płyny z rany. W razie potrzeby żel nakładać przynajmniej raz na 24 godziny. Po uzyskaniu większego efektu wskazane jest przykrycie rany sterylnym kwadracikiem, najlepiej z włókniny. Materiały mocujące powinny wystawać około 1 cm poza krawędź rany. W razie potrzeby bandaż należy wykonać najpóźniej po 24 godzinach, aż problem zniknie. W przypadku ran zakażonych zalecamy częstsze zmiany opatrunków.

Aplikacja żelu nie zastępuje antybiotyków w mocno zakażonych ranach. Działanie żelu objawia się obrzękiem. Unikalna technologia żelowa zapobiega przywieraniu do rany, a tym samym umożliwia bardzo łatwe usunięcie bez bólu poprzez delikatne przetarcie. Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza weterynarii.

Alavis Hemagel 7g - hydrofilowy żel przyspieszający gojenie się ran.

Łatwo i szybko leczy rany. Przynosi zwierzęciu natychmiastową ulgę. Skuteczny przy drobnych urazach i ranach chórów. Idealny produkt dla dużych i małych zwierząt domowych i egzotycznych.

 


Jak nas widzą nasi klienci

EK
26.09.2021 18:22 Ewa K.

Bardzo polecam

HS
25.09.2021 19:55 Hanna S.

Szybko, sprawnie, bardo polecam!

PP
25.09.2021 12:08 Paweł P.

nie byłem zadowolony

Pokaż wszystkie oceny