+48 605 903 089

Szczoteczka Petosan dla psów, mikrofibra

Do ulubionych

Skorzystaj już dzisiaj z RABATU o wartości 10 zł. Użyj kodu: pierwszyzakup

Wykonane z mikrofibry. Obecność jonów srebra i miedzi zapewnia działanie przeciwbakteryjne produktu
Pełny opis »

Szczoteczka do zębów Petosan na palec jest wykonana z mikrofibry

  • Wykonane z mikrofibry
  • Obecność jonów srebra i miedzi zapewnia działanie przeciwbakteryjne produktu
  • Łatwy w użyciu, idealny do nauki codziennej higieny jamy ustnej
  • Zalecamy używanie szczoteczki palcowej Petosan przez 10 dni, a następnie kontynuowanie szczoteczki dwugłowicowej Petosan
  • Po użyciu spłucz pod bieżącą wodą i wysusz rozwieszony, aby zachować miękkość i miękkość
  • Można prać w pralce, nie używać wybielacza


Czyszczenie Petosanem w trzech krokach:

Krok 1 Dzień 1-3 Nałóż niewielką ilość pasty do zębów Petosan na palec wskazujący i pozwól swojemu psu polizać pastę do zębów. Delikatnie przesuń palcem po zębach i dziąsłach, aby przyzwyczaić psa. Nagradzaj psa. Jeśli Twój pies jest zadowolony, przejdź do kroku 2. (! Nigdy nie używaj pasty do zębów dla ludzi! Połknięcie może być szkodliwe dla psa)

Krok 2 - Dzień 14 Powtórz procedurę używając szczoteczki Petosan na palcu, aby zetrzeć płytkę nazębną z powierzchni zębów i dziąseł. Nie zmuszaj psa i zawsze czyść tylko tam, gdzie pies ci na to pozwala. Wykonuj regularnie i nagradzaj psa. Jeśli twój pies jest zadowolony, przejdź do kroku 3.

Krok 3 Dzień 15 i więcej Zapoznaj psa ze szczoteczką do zębów. Dwugłowicowa szczoteczka Petosan umożliwia jednoczesne czyszczenie wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni zębów jednym ruchem. Nałóż pastę na szczoteczkę do zębów i pozwól psu polizać pastę. Jednak nie pozwól mu gryźć szczoteczki do zębów. Poruszaj szczoteczką powoli i delikatnie wzdłuż zębów, zalecamy rozpoczęcie czyszczenia tylko części zęba i stopniowe przesuwanie do całego zęba. Nagradzaj psa. Zachowaj cierpliwość i powtarzaj procedurę każdego dnia.


Jak nas widzą nasi klienci

KJ
13.04.2021 10:11 Krzysztof j.

jest 1 problem po zalogowaniu się na konto użytkownika w zakładce "moje zamówienia" pojawia się od paru dni komunikat: Server Error We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

13.04.2021 09:46 Dorota Ś.

Szybka, fachowa obsługa i realizacja

TJ
10.04.2021 18:35 Teresa J.

Polecam ????

Pokaż wszystkie oceny