+48 605 903 089

Nativia Cat Castrated 10kg

Karma super premium dla dorosłych kotów sterylizowanych lub wykastrowanych, odpowiednia również dla starszych lub otyłych kotów. Zawiera 92% białka pochodzenia zwierzęcego (kaczka i kurczak), bez zbóż.
Pełny opis »

Nativia Cat wykastrowana

Przepis jest zgodny z naturalnymi prawami żywienia kotów. Jako pokarm właściwy dla mięsożerców, zawiera bardzo dużą ilość białka zwierzęcego i jednocześnie niską zawartość węglowodanów z powodu braku innych zbóż - tylko z ryżem. Wysoka przyswajalność karmy oraz zastosowanie nietradycyjnych składników w postaci suszonego kryla arktycznego i tapioki zapewni kotu zdrowe odżywianie.

Nativia Castrated zawiera 92% białka pochodzenia zwierzęcego. Specjalna receptura odpowiednia dla kotów sterylizowanych lub wykastrowanych, odpowiednia również dla kotów starszych i otyłych. Zmniejszona podaż energii zapobiega nadmiernemu tworzeniu się tłuszczu i przyczynia się do utrzymania zdrowej, aktywnej kondycji. Yucca może znacznie zwiększyć tempo metabolizmu, a tym samym poprawić naturalną detoksykację organizmu. Ekstrakt z juki (gatunek Yucca schidigera) jest stosowany w żywieniu kotów ze względu na zdolność wiązania produktów przemiany materii w jelicie grubym (amoniak), co znacznie ogranicza nieprzyjemny zapach odchodów. Formuła granulatu poprzez zbilansowaną zawartość minerałów pomaga zapobiegać powstawaniu kamieni moczowych i związanym z tym problemom z chorobami dolnych dróg moczowych. Jakościowa mączka mięsna, a co za tym idzie wysoka zawartość białka zwierzęcego w paszy, to gwarancja doskonałej przyswajalności paszy. Receptury bez pszenicy, kukurydzy czy soi zapewniają kotu zdrową dietę, która nie obciąża niepotrzebnie jego organizmu

  • mniej energii na redukcję tłuszczu
  • juka, aby zmniejszyć zapach
  • wsparcie zdrowego układu moczowego
  • wyższa zawartość wysokiej jakości białka ułatwiającego przyswajanie

Czysto CZESKA MARKA, która zamiast kombinacji powszechnie stosowanych zbóż wykorzystuje całą linię produktów Nativia = tylko na ryżu, w paszy nie stosuje się problematycznych i często uczulających zbóż zawierających gluten. To jedna z wiodących marek na rynku.


Składniki: jakościowe odwodnione mięso kaczki 19%, łuskany ryż 18%, jakościowe odwodnione mięso z kurczaka 14%, tapioka, tłuszcz z kurczaka 6%, hydrolizowana wątróbka i kurczak 6%, suszony pulpa buraczana, mączka z białej ryby 4%, skwarki wołowe 3 %, suszony kryl arktyczny - Euphausia superba 2%, drożdże piwne, olej z łososia 0,5%, inulina z cykorii 0,2%, jukka 0,03%, glukozamina, siarczan chondroityny.

Składniki analityczne: białko surowe 34%, oleje i tłuszcze surowe 11%, włókno surowe 2,4%, popiół surowy 6,5%, wapń 1%, fosfor 0,75%, sód 0,42%, magnez 0,12% .

Rekomendowana dawka
Waga kota w kg 2 - 3 3 - 5 5 - 7 7 - 10
Ilość karmy dla kotów normalnych i starszych g / dzień 25 - 45 45 - 65 65 - 90 90 - 120
Ilość karmy dla otyłych kotów g / dzień 20 - 40 40 - 55 55 - 75 75 - 100

Dawkowanie: Pożywienie powinno być dostępne dla kota przez cały dzień. Wielkość dziennej dawki pokarmowej podana w tabeli (patrz galeria) ma jedynie charakter orientacyjny. Rzeczywiste potrzeby zwierzęcia mogą się różnić w zależności od wieku, płci, stanu zdrowia, temperatury otoczenia, a zwłaszcza od poziomu aktywności. Dlatego konieczna jest regulacja ilości karmionego pokarmu, aby kot nie przybrał na wadze i zachował zdrowy, aktywny stan. Nie zapomnij zapewnić kotu wystarczającej ilości świeżej wody pitnej.

Jak nas widzą nasi klienci

BG
19.09.2021 14:24 Bożena G.

Jak zwykle wszystko w porządku, polecam sklep!

TG
18.09.2021 19:57 Teresa G.

Jestem zadowolona z szybkości obsługi oraz solidnego opakowania przesyłki. Tylko w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego na moim koncie jest jeden zakup, skoro były już dwa zakupy.??

SS
18.09.2021 09:41 Sebastian S.

bardzo

Pokaż wszystkie oceny