+48 605 903 089

Podkładka chłonna dla psów Aiko Soft Care 60x58cm 7szt

Wielowarstwowe podkładki higieniczne dla psów mają za zadanie chronić podłogę przed moczem pupila oraz eliminować zapach moczu.
Pełny opis »

Podkładka higeniczna dla psów Aiko Soft Care 60x58cm 7szt

Podkładki higeniczne bezzapachowe Aiko Lawenda przeznaczone są dla szczeniąt, starszych psów cierpiących na nietrzymanie moczu lub rekonwalescencji. Super chłonne właściwości  Aiko Soft Care zapewniają bezproblemowe użytkowanie bez kropli moczu poza wkładką. Wielowarstwowe podkładki chronią podłogę przed moczem, eliminują jego zapach i szybko wysychają - m.in. więcej warstw = idealna podkładka (1. warstwa – warstwa włókniny zwiększa odporność na rozdarcie; 2. warstwa – pikowana warstwa bibuły dla niezawodnej absorpcji przecieków; 3. warstwa – superchłonny polimer i miazga wełniana do przechwytywania płynów; 4. warstwa – warstwa termoplastyczna do ochrony przed przesiąkaniem i podłogą ochrona).

Stosowanie: Podkładkę należy zawsze położyć chłonną stroną do góry. Nie pozwól psu gryźć, rozrywać ani jeść maty.

Jak nauczyć psa używania podkładek Aiko? Umieść ją na podłodze chłonną stroną do góry. Połóż na nim psa, gdy myślisz, że ma ochotę spełnić swoją potrzebę. Chwal swojego psa, jeśli zrobi to na macie. Jeśli opuści matę, trzeba go jak najszybciej sprowadzić z powrotem i pochwalić. Po tygodniu powtarzających się treningów pies będzie wiedział, że słuszne jest wykonanie maty. Nie umieszczaj go w innym miejscu niż jest już do tego przyzwyczajony. Przesuwając podkładkę w inne miejsce, po prostu ją mylisz. Jeśli jest przyzwyczajony do wykonywania swoich potrzeb na macie, zacznij trenować, aby wykonać tę potrzebę na zewnątrz. Kiedy już opanujesz ten nawyk, nie będziesz już musiał używać tych padów.

Opakowanie: 7 sztuk
Rozmiar: 60 x 58 cm
Zapach: bezzapachowe


Jak nas widzą nasi klienci

EK
26.09.2021 18:22 Ewa K.

Bardzo polecam

HS
25.09.2021 19:55 Hanna S.

Szybko, sprawnie, bardo polecam!

PP
25.09.2021 12:08 Paweł P.

nie byłem zadowolony

Pokaż wszystkie oceny