+48 605 903 089

VetOxin 115ml

Roztwór do gojenia ran i skóry o działaniu przeciwbakteryjnym.
Pełny opis »

VetOxin 115ml

Roztwór VetOxin to aktywowany elektrochemicznie roztwór o neutralnym pH z kwasem podchlorawym przeznaczony do płukania, nawilżania i oczyszczania ran. Jego skład pomaga przyspieszyć proces gojenia, korzystnie przyczynia się do zmniejszenia obciążenia mikrobiologicznego rany i skutecznie zwalcza niepożądany zapach. Preparat dla psów i innych zwierząt jest nietoksyczny, nie podrażnia i nie boli po nałożeniu.

Instrukcja użycia: Usuń włosy (włosy, pióra) z miejsca rany i odpowiednio leczyć roztworem VetOxin. Nakładanie możliwe jest poprzez natrysk, mycie, zanurzenie lub nałożenie zwilżonej gazy. W razie potrzeby powtarzaj 3-4 razy dziennie. Produkt jest bezpieczny nawet przy stosowaniu w okolicach oczu, ust i nosa. Nie zastępuje opieki weterynaryjnej i leków zalecanych przez weterynarza.

Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci oraz w bezpośrednim świetle słonecznym w temperaturze 5 ° C - 30 ° C.

Opakowanie: 115 ml
Postać: roztwór
Przeznaczenie: wszystkie gatunki zwierząt (z wyjątkiem ryb i płazów ) )


Składniki: woda, chlorek sodu, kwas podchlorawy, podchloryn sodu.

Jak nas widzą nasi klienci

BG
19.09.2021 14:24 Bożena G.

Jak zwykle wszystko w porządku, polecam sklep!

TG
18.09.2021 19:57 Teresa G.

Jestem zadowolona z szybkości obsługi oraz solidnego opakowania przesyłki. Tylko w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego na moim koncie jest jeden zakup, skoro były już dwa zakupy.??

SS
18.09.2021 09:41 Sebastian S.

bardzo

Pokaż wszystkie oceny