+48 605 903 089

Otoprof ICF 100ml

ICF marki Otoprof to pieniący się produkt weterynaryjny do czyszczenia uszu i ograniczania nadmiernego tworzenia woskowiny u psów i kotów z dietyloheksylem.
Pełny opis »

zniżka 4%

katalogowa: 72 zł

69 zł

Otoprof ICF 100ml

ICF marki Otoprof to pieniący produkt weterynaryjny do czyszczenia uszu i ograniczania nadmiernego tworzenia woskowiny u psów i kotów z dietyloheksylem.

Pieniący preparat do uszu przeznaczony do rozpuszczania nadmiernej woskowiny psów i kotów. Otoprof® zawiera sól sodową sulfobursztynianu dietyloheksylu, która skutecznie usuwa i oddziela woskowinę oraz perkarbamid o silnym działaniu pieniącym, który uwalnia woskowinę i ułatwia jej usuwanie bez uszkadzania przewodu słuchowego.

Jak stosować Otoprof: Przed użyciem wstrząsnąć. Wlej produkt do ucha i delikatnie masuj podstawę ucha i pozostaw na kilka minut. Upewnij się, że produkt nie wycieka przed zalecanym czasem działania. W razie potrzeby zatkaj ucho. Po oczyszczeniu kilkakrotnie dokładnie przepłucz ucho ciepłą wodą lub roztworem soli fizjologicznej i ostrożnie osusz małżowinę uszną i przewód słuchowy. Ten produkt może powodować lekkie przejściowe zaczerwienienie w miejscu aplikacji u osób podatnych.

Opakowanie: 100 ml
Przeznaczenie: czyszczenie uszu zwierząt domowych (pies, kot)


Jak nas widzą nasi klienci

BG
19.09.2021 14:24 Bożena G.

Jak zwykle wszystko w porządku, polecam sklep!

TG
18.09.2021 19:57 Teresa G.

Jestem zadowolona z szybkości obsługi oraz solidnego opakowania przesyłki. Tylko w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego na moim koncie jest jeden zakup, skoro były już dwa zakupy.??

SS
18.09.2021 09:41 Sebastian S.

bardzo

Pokaż wszystkie oceny