+48 605 903 089

Otoprof ICF 100ml

Do ulubionych

Skorzystaj już dzisiaj z RABATU o wartości 10 zł. Użyj kodu: pierwszyzakup

ICF marki Otoprof to pieniący się produkt weterynaryjny do czyszczenia uszu i ograniczania nadmiernego tworzenia woskowiny u psów i kotów z dietyloheksylem.
Pełny opis »

zniżka 20%

katalogowa: 72 zł

57 zł

Otoprof ICF 100ml

ICF marki Otoprof to pieniący produkt weterynaryjny do czyszczenia uszu i ograniczania nadmiernego tworzenia woskowiny u psów i kotów z dietyloheksylem.

Pieniący preparat do uszu przeznaczony do rozpuszczania nadmiernej woskowiny psów i kotów. Otoprof® zawiera sól sodową sulfobursztynianu dietyloheksylu, która skutecznie usuwa i oddziela woskowinę oraz perkarbamid o silnym działaniu pieniącym, który uwalnia woskowinę i ułatwia jej usuwanie bez uszkadzania przewodu słuchowego.

Jak stosować Otoprof: Przed użyciem wstrząsnąć. Wlej produkt do ucha i delikatnie masuj podstawę ucha i pozostaw na kilka minut. Upewnij się, że produkt nie wycieka przed zalecanym czasem działania. W razie potrzeby zatkaj ucho. Po oczyszczeniu kilkakrotnie dokładnie przepłucz ucho ciepłą wodą lub roztworem soli fizjologicznej i ostrożnie osusz małżowinę uszną i przewód słuchowy. Ten produkt może powodować lekkie przejściowe zaczerwienienie w miejscu aplikacji u osób podatnych.

Opakowanie: 100 ml
Przeznaczenie: czyszczenie uszu zwierząt domowych (pies, kot)


Jak nas widzą nasi klienci

TJ
10.04.2021 18:35 Teresa J.

Polecam ????

MM
10.04.2021 10:03 Marcin M.

Wszystko ok

10.04.2021 08:04 Zofia Ł.

Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Przesyłka doszła, konsumenci zadowoleni :)

Pokaż wszystkie oceny