+48 605 903 089

Spray Ceva Feliway 60ml

FELIWAY naśladuje feromon na twarzy kota, który wprowadza w stan bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia, działa uspokajająco lub antystresowo
Pełny opis »

Spray Feliway 60 ml

FELIWAY naśladuje feromon pyskowy kota, który wprowadza w stan bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia, działa uspokajająco lub antystresowo. Znajduje zastosowanie przy zmianie właścicieli, adaptacji do nowego środowiska, niechcianym oznakowaniu lub drapaniu, w transporcie, w przypadku nowego członka rodziny, przy współistnieniu nadmiernej liczby kotów w jednym gospodarstwie domowym oraz w innych stresujących sytuacjach. Dostępny w postaci dyfuzora elektrycznego lub sprayu. Naboje do nawiewników są sprzedawane osobno lub pakowane razem z nawiewnikiem i wystarczają na około 4 tygodnie ciągłej pracy dla przestrzeni do 70 m2. Jeśli dyfuzor jest wpinany tylko sporadycznie, nie wystąpi pożądany efekt! Dyfuzor przeznaczony jest do użytku w pomieszczeniach, sprayu użyjesz szczególnie podczas transportu. Feliway nie ma wpływu na ludzi ani inne gatunki zwierząt.

Zalety produktu:

  • Nowoczesne rozwiązania zaburzeń zachowania
  • Przywraca naturalną równowagę kota w nieznanym i stresującym środowisku

Więcej informacji:

  • Naśladuje feromon na twarzy kota, który zapewnia kotu dobre samopoczucie i spokój
  • Stosować również u kociąt bez ograniczeń wiekowych
  • Stosować w ciąży i laktacji
  • Czas działania dyfuzora to 1 miesiąc
  • Spray działa przez 4-5 godzin


Jak nas widzą nasi klienci

BG
19.09.2021 14:24 Bożena G.

Jak zwykle wszystko w porządku, polecam sklep!

TG
18.09.2021 19:57 Teresa G.

Jestem zadowolona z szybkości obsługi oraz solidnego opakowania przesyłki. Tylko w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego na moim koncie jest jeden zakup, skoro były już dwa zakupy.??

SS
18.09.2021 09:41 Sebastian S.

bardzo

Pokaż wszystkie oceny