+48 605 903 089

Pro Pac Ultimates Dog Adult Lamb&Brown Rice 12kg

Do ulubionych

Skorzystaj już dzisiaj z RABATU o wartości 10 zł. Użyj kodu: pierwszyzakup

Świeże podejście do żywienia psów super premium.
Pełny opis »

Pasza zawiera proste, świeże składniki pełne wartości odżywczych: 20% jagnięciny, 16% ryżu pełnoziarnistego, 12% owoców i warzyw i nie tylko - zobacz skład w całości.

Karma stanowi kompletnie zbilansowaną dietę dla dorosłych psów. Nie zawiera sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów.

Składniki:

Mączka jagnięca, ryż pełnoziarnisty, olej buraczany (konserwowany mieszanką tokoferoli), otręby ryżowe, mączka z białej ryby, pulpa buraczana, groch, siemię lniane, jaja, jabłka, jagody, marchew, szpinak, błonnik jagodowy i żurawinowy, DL- Metionina, L-Lizyna, Juka, L-Karnityna, Beta-Karoten, Witaminy, Minerały.

Instrukcja karmienia:

Kompleksowa opieka nad psem zaczyna się od prawidłowego żywienia. Zalecamy potraktowanie poniższej tabeli jako wskazówkę i dostosowanie dawek do aktualnych potrzeb - ilość zależy od wieku, aktywności, wielkości i temperamentu Twojego psa. Suki w ciąży i karmiące będą potrzebowały dawki od dwóch do trzech razy.

Szczenięta zaczynają jeść pokarm stały w wieku od trzech do czterech tygodni i powinny mieć nieograniczony dostęp do granulatu. Większość szczeniąt zaspokaja swoje potrzeby żywieniowe, gdy podążają za własnym gustem.

Jeśli przełączysz się na nową karmę, stopniowo zmniejszaj dawkę pierwotnej paszy i jednocześnie zwiększaj ilość nowej paszy. A za 7 - 10 dni, aż PRO PAC® Ultimates ™ Jagnięcina i Formuła Brązowego Ryżu stanie się Twoim jedynym pokarmem.


Za pomocą tego produktu klienci również zamawiają


Jak nas widzą nasi klienci

HB
04.08.2021 13:59 Halina B.

Jestem bardzo zadowolona

AK
03.08.2021 18:23 Agnieszka K.

Szczotka bardzo dobrze zbiera sierść kota. trzonek szczotki jest za krótki i mało stabilny. Polecam produkt.

BG
02.08.2021 09:55 Bożena G.

Jak zawsze wszystko w jak najlepszym porządku!

Pokaż wszystkie oceny