+48 605 903 089

Vetericin Roztwór skóry i ran 473 ml dla wszystkich zwierząt

Pielęgnacja ran i skóry wszystkich zwierząt.
Pełny opis »

Vetericyn płyn do pielęgnacji skóry i ran dla wszystkich zwierząt.

Płynny roztwór nadaje się do czyszczenia, irygacji i płukania ran. Stwarza to przestrzeń dla optymalnych warunków gojenia. Preparat weterynaryjny na skórę i rany jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów zwierząt i jest zalecany przez lekarzy weterynarii.

Świetne dla:

  • cięcia, otarcia i basy
  • gorące punkty, wysypki skórne i oparzenia
  • miejsca po operacji
  • nawilżające opatrunki na rany

Sposób użycia: Wstrząsnąć roztworem. Usuń (przytnij) utrudniające włosy włosy z rany. Wyreguluj dyszę aplikatora. Spryskaj dotknięty obszar. Powtarzaj ten proces 3-4 razy dziennie lub za każdym razem, gdy zmieniany jest materiał pokrywający (bandaż) aż do całkowitego wygojenia. Jeśli miejsce rany jest odpowiednio oczyszczone i wilgotne, czas gojenia ulega skróceniu. Produkt można również stosować na rany wokół oczu, uszu, nosa i ust.

Skład - substancje czynne: kwas podchlorawy (HClO) (0,0120%)

Składniki - substancje nieaktywne: woda elektrolizowana (H2O), chlorek sodu (NaCl), fosforany, podchloryn sodu (NaClO)

Charakterystyka produktów Vetericyn: wykorzystują technologie oparte na kwasie podchlorawym (rozwiązania nowej generacji do pielęgnacji ran i skóry). Roztwory o zrównoważonym pH służą do czyszczenia, irygacji i oczyszczania ran (czyszczenie chirurgiczne). Dzięki produktom Vetericyn opieka nad zwierzętami jest łatwa, prosta, bezpieczna i co najważniejsze skuteczna. Produkty są nietoksyczne i obronne.

Właściwości produktów Vetericyn wyprodukowanych w USA: nietoksyczny, bez sterydów i antybiotyków oraz alkoholu, skuteczny na każdym etapie życia, bez jodu i olejku z drzewa herbacianego, bezpieczny w przypadku lizania lub połknięcia, bezpieczny w okolicach oczu, uszu i ust, delikatny dla środowiska, nie niszczy zdrowych tkanek, nie rozszczepia się, nie powoduje uczuleń.


Jak nas widzą nasi klienci

JG
19.10.2021 13:07 Joanna G.

JB
19.10.2021 11:37 Joanna B.

Wszystko w porządku, tylko trochę długo czekałam na przesyłkę. ( 6 dni )

KM
19.10.2021 11:09 Katarzyna M.

Co do zakupu nie mam zastrzeżeń, jedynie pisałam maila bo chciałam się dowiedzieć kiedy może przyjść przesyłka. Nie dostałam żadnej odpowiedzi.

Pokaż wszystkie oceny