+48 605 903 089

Supreme Selective Rabbit Junior 1,5kg

Do ulubionych

Skorzystaj już dzisiaj z RABATU o wartości 10 zł. Użyj kodu: pierwszyzakup

Bardzo smaczna, kompletna pod względem odżywczym i zbilansowana karma dla młodych królików w wieku od 4 do 20 tygodni oraz dla samic ciężarnych i karmiących.
Pełny opis »

zniżka 20%

katalogowa: 59 zł

47 zł

Supreme Science Selective Rabbit Junior 1,5 kg

Bardzo smaczna, kompletna pod względem odżywczym i zbilansowana karma dla młodych królików w wieku od 4 do 20 tygodni oraz dla samic ciężarnych i karmiących . Ta najnowocześniejsza ekstrudowana karma z identycznymi kawałkami gwarantuje, że Twój królik nie wybierze swoich ulubionych kawałków z paszy, jak to ma miejsce w przypadku niejednorodnych mieszanek paszowych.

  • Supreme Science Selective Rabbit Junior = gwarancja zbilansowanego spożycia wszystkich niezbędnych składników odżywczych.
  • Ta karma ze starannie dobranych wysokiej jakości składników została opracowana z myślą o zwiększonych potrzebach rosnących i ewoluujących królików, co zapewnia dobry start w życie.
  • Zawiera wysokiej jakości białka o zbilansowanym składzie aminokwasów, z dodatkiem witamin i minerałów.
  • Zawiera szpinak, który jest naturalnie bogaty w luteinę, kwas alfa-liponowy i koenzym Q10 oraz unikalną mieszankę ziół, która nadaje potrawom walory smakowe, a także stanowi naturalne źródło przeciwutleniaczy.
  • Siemię lniane to doskonałe źródło kwasów Omega 3 i Omega 6 dla zdrowej skóry i włosów.
  • Bez dodatku cukru nie zawiera sztucznych barwników.
  • Dzięki precyzyjnemu, starannemu składowi paszy nie ma potrzeby dodawania dodatkowych suplementów diety, zwierzę w karmie otrzymuje wszystkie witaminy i minerały potrzebne do długotrwałego zdrowia.


Składniki:
Lucerna, łuski sojowe, śruta sojowa, mąka pszenna paszowa, płatki grochowe, szpinak, siemię lniane, olej sojowy, fosforan dwuwapniowy, węglan wapnia.
Może zawierać soję modyfikowaną genetycznie.

Dodatki żywieniowe / kg:
witamina A 15000 IU, witamina D3 1500 IU, siarczan żelazawy jednowodny 152 mg, jodan wapnia bezwodny 1,5 mg, pentahydrat siarczanu miedzi 20 mg, tlenek manganu 38 mg, tlenek cynku 62 mg, selenin sodu 0,2 mg.

Skład analityczny:
Białko surowe 17%, włókno surowe 19%, oleje i tłuszcze surowe 4%, popiół surowy 8%, wapń 0,8%, sód 0,3%, fosfor 0,5%.

Instrukcja karmienia:
Supreme Science® Selective Rabbit Junior dla młodych królików najlepiej podawać w nieograniczonych ilościach, ale konieczne jest regularne monitorowanie masy ciała i ogólnego stanu zdrowia zwierzęcia.
Zapewnij nieograniczony dostęp do świeżej wody i siana.


Jak nas widzą nasi klienci

KJ
13.04.2021 10:11 Krzysztof j.

jest 1 problem po zalogowaniu się na konto użytkownika w zakładce "moje zamówienia" pojawia się od paru dni komunikat: Server Error We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

13.04.2021 09:46 Dorota Ś.

Szybka, fachowa obsługa i realizacja

TJ
10.04.2021 18:35 Teresa J.

Polecam ????

Pokaż wszystkie oceny