+48 605 903 089

Bosch Goodies Przysmak bezzbożowy 450g

Pyszna przekąska dla psów bez pszenicy i glutenu jest idealna dla psów wrażliwych na żywienie i alergików. Bez pszenicy i glutenu. W praktycznym pudełku dla optymalnego przechowywania.
Pełny opis »

Smaczny przysmak dla psów bez pszenicy i glutenu , idealny dla psów wrażliwych na odżywianie i alergików , z ważnym nasionem lnu dla doskonałego trawienia oraz Omega 3 i Omega 6 dla zdrowej skóry i sierści. Zawiera również glukozaminę i chondroitynę, ważne dla pozytywnego wpływu na chrząstkę stawową. Dobrze tolerowane i lekkostrawne ziemniaki są doskonałym źródłem węglowodanów i zastępują trudno przyswajalne zboża dla większości psów. Przysmaki składają się w co najmniej 20% ze świeżego mięsa drobiowego, co zapewnia wyjątkowo dobry smak i zawiera wysokiej jakości białko. Szczególnie w przypadku psów cierpiących na nietolerancję pokarmową i alergie ważne jest monitorowanie jakości i składu nagród. W praktycznym pudełku zapewniającym optymalne przechowywanie przekąski pozostają chrupiące i zapobiega się ich rozlaniu. Wyprodukowane w Niemczech. Receptura Bosch Grain Free została opracowana zgodnie z najnowszą wiedzą naukową.

Przysmaki Bosch Goodies bezzbożowe:

  • dla psów wrażliwych na żywienie i alergików
  • w praktycznym zamykanym pudełku - nie traci chrupkości
  • bez zbóż i glutenu
  • bogaty w witaminy i minerały
  • zawiera co najmniej 20% świeżego mięsa drobiowego
  • siemię lniane - do trawienia
  • Omega 3 i Omega 6 - dla lśniącej sierści
  • Glukozamina i chondroityna - wsparcie chrząstki stawowej
  • Wyprodukowane w Niemczech

Dawkowanie Bosch Goodies Grain Free:
Upewnij się, że Twój pies ma zawsze dostęp do świeżej wody.

Waga psa Sztuk dziennie
2,5 - 15 kg 5 - 30
15 - 30 kg 30 - 50
30 - 60 kg 50 - 80Składniki:
świeże mięso drobiowe, mączka drobiowa, mąka ziemniaczana, groszek suszony, tłuszcz drobiowy, pulpa buraczana (bez cukru), siemię lniane (min. 3,5%), całe jaja (suszone), hydrolizat białkowy, drożdże olej rybny (suszony), marchew (suszona), pasta pomidorowa, mączka z wodorostów, chlorek sodu, glukozamina, siarczan chondroityny


Jak nas widzą nasi klienci

EK
26.09.2021 18:22 Ewa K.

Bardzo polecam

HS
25.09.2021 19:55 Hanna S.

Szybko, sprawnie, bardo polecam!

PP
25.09.2021 12:08 Paweł P.

nie byłem zadowolony

Pokaż wszystkie oceny