+48 605 903 089

Vetericyn Hydrogel 237ml

Vetericyn Hydrożel przeznaczony jest do leczenia ran powierzchownych i oparzeń o łagodniejszym charakterze, mniej podrażnień i nienaruszonej skóry. Jego stosowanie jest bezpieczne u wszystkich zwierząt.
Pełny opis »

Vetericyn Hydrogel 237ml

Veterinary Vetericyn HydroGel przeznaczony jest głównie do miejscowego stosowania na powierzchowne rany i oparzenia o łagodniejszym charakterze, odparzenia i podrażnioną skórę. Produkt dla psów i innych zwierząt jest produkowany w USA. Jego zastosowanie jest odpowiednie dla wszystkich rodzajów zwierząt.

Zalety produktu Vetericyn HydroGel:

  • Bezpieczny i nietoksyczny
  • Bez alkoholu, sterydów i antybiotyków
  • Nie podrażnia i nie uczula
  • Bezpieczne lizać lub połykać
  • Skuteczny na wszystkie rodzaje skóry zwierząt

Instrukcja użycia: Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Jeśli na dotkniętym obszarze jest zbyt dużo włosów, odłóż je na bok. W razie potrzeby przytnij go. Wyreguluj dyszę natryskową. Nasącz obszar produktem. Jeśli wymagana jest osłona, nasycaj ją hydrożelem Vetericyn za każdym razem, gdy jest zmieniana. Powtarzaj 3-4 razy dziennie, aż obszar się zagoi. Płukanie nie jest konieczne. Hydrożel został zaprojektowany tak, aby przylegał do miejsca aplikacji i powoli odparowywał, dzięki czemu nie ma potrzeby wycierania jego filmu ani pozostałości. Szybsze gojenie można osiągnąć, jeśli obszary są oczyszczone
i wilgotne. Można go bezpiecznie używać w okolicach ust, nosa, uszu i oczu.

Środki ostrożności dotyczące użytkowania: Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. W przypadku wystąpienia podrażnień należy zaprzestać stosowania produktu i skonsultować się z lekarzem weterynarii. Tylko dla zwierząt. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Produkt jest bezpieczny po wylizaniu przez zwierzę. W przypadku upośledzenia systemowego zawsze skonsultuj się z weterynarzem.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośredniego światła słonecznego i ciepła. NIE ZAMRAŻAJ, ponieważ może to spowodować utratę skuteczności produktu. Po użyciu szczelnie zamknąć lub zamknąć dozownik.

Opakowanie: 237 ml
Przeznaczenie: wszystkie zwierzęta


Składniki:

  • Substancja czynna: kwas podchlorawy (HClO) (0,010%).
  • Substancje pomocnicze: woda elektrolizowana (H2O), chlorek sodu (NaCl), podchloryn sodu (NaClO), krzemian litowo-magnezowy, wodorowęglan sodu, fosforany, siarczan sodu.

Jak nas widzą nasi klienci

BG
19.09.2021 14:24 Bożena G.

Jak zwykle wszystko w porządku, polecam sklep!

TG
18.09.2021 19:57 Teresa G.

Jestem zadowolona z szybkości obsługi oraz solidnego opakowania przesyłki. Tylko w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego na moim koncie jest jeden zakup, skoro były już dwa zakupy.??

SS
18.09.2021 09:41 Sebastian S.

bardzo

Pokaż wszystkie oceny