+48 605 903 089

Przysmak Orijen Dog FD Tundra 56,7g

100% czystego naturalnego mięsa. Liofilizowane świeże przysmaki z dziczyzny i ryb dla wszystkich psów. Bez gotowania i konserwantów
Pełny opis »

Przysmaki Orijen są pełne w 100% czystego i naturalnego mięsa i nic więcej. WSZYSTKIE PSY ROZWIJANE SĄ JAK KARNAWAŁY, BIOLOGICZNIE PRZYSTOSOWANE DO KORZYŚCI NIŻ INNA DIETA OPARTA NA CAŁKOWITYM ŚWIEŻYM MIĘSIE.
Dlatego smakołyki ORIJEN są pełne czystego i naturalnego mięsa. Bez gotowania i konserwantów.

ŚWIEŻE I LOKALNE SUROWCE
Przysmaki ORIJEN charakteryzują się zróżnicowaną zawartością drobiu z wolnego wybiegu, dzikich ryb i mięsa zwierząt hodowlanych. Wszystko jest hodowane lub polowane w naszym regionie przez ludzi, których znamy i którym ufamy, i dostarczane do naszych kuchni KAŻDEGO DNIA ŚWIEŻE. 100% NATURALNE MIĘSO.
Przygotowany bez gotowania i konserwantów. Są lekko liofilizowane, dzięki czemu zostają w nich zamknięte wszystkie ich naturalne smaki, dzięki czemu pozostają czyste i naturalne, a Twoje psy się w nich zakochają. SUSZENIE LIOFILIZACYJNE od dawna postrzegane jest jako ZŁOTY STANDARD KONSERWACJI ŻYWNOŚCI.

Liofilizowane potrawy i smakołyki ORIJEN są przygotowywane bez gotowania, dzięki czemu w pełni zachowują wszystkie naturalne właściwości naszych naprawdę świeżych składników. Rozpoczynamy proces od błyskawicznego zamrożenia naszych surowców, blokując w ten sposób wszystkie ich składniki odżywcze. Następnie w specjalnej komorze ciśnieniowej za pomocą ekstremalnie niskich temperatur (-50C) zachodzi proces liofilizacji trwający 18 godzin, podczas którego zamrożona woda z naszych surowców zamieniana jest bezpośrednio w parę bez uwalniania wody. OZNACZA, ŻE TYLKO WODA ZOSTANIE USUNIĘTA, A WSZYSTKIE SKŁADNIKI POZOSTAJĄ W PASZIE - POZOSTAWIĄ DOKŁADNIE TAM, GDZIE SIĘ ZOSTANĄ!

Składniki:
Świeża dziczyzna 40%, świeży łoś 15%, 10% świeża przepiórka, świeży łosoś i pstrąg 5%.

Dawkowanie:
Nagradzaj swoje ukochane przysmaki dla psów Orijen w dowolnym momencie do liofilizacji. Rozbij je na mniejsze kawałki i wykorzystaj jako nagrodę podczas treningu. Zawsze będziesz mieć dostęp do świeżej wody pitnej.


Jak nas widzą nasi klienci

EK
26.09.2021 18:22 Ewa K.

Bardzo polecam

HS
25.09.2021 19:55 Hanna S.

Szybko, sprawnie, bardo polecam!

PP
25.09.2021 12:08 Paweł P.

nie byłem zadowolony

Pokaż wszystkie oceny