+48 605 903 089

Szczotka Salon Essent. guma z drutami mała Hagen

Do ulubionych

Skorzystaj już dzisiaj z RABATU o wartości 10 zł. Użyj kodu: pierwszyzakup

Szczotka z włosia, odpowiednia do rutynowej pielęgnacji sierści większości ras psów i kotów.
Pełny opis »

Szczotka druciana do rutynowej pielęgnacji sierści większości ras psów i kotów

Dokładnie oddaje potrzeby czesania. Rozczesuje martwe włosy, zapobiega splątaniu. Elastyczne, zakrzywione druty dla maksymalnej wydajności rozczesywania. Główka szczotki jest zakrzywiona, aby lepiej dopasować się do kształtu ciała zwierzęcia, zapewniając maksymalny kontakt szczotki z sierścią. Wygodny miękki uchwyt umożliwia łatwą obsługę i bezproblemowe czesanie. Zaleca się regularne czesanie zwierzęcia, aby zapewnić zdrową i bezproblemową sierść. Podczas linienia należy wydłużyć czas i częstotliwość czesania oraz zachować szczególną ostrożność między uszami, grzbietem i wnętrzem stóp.

Instrukcja użycia:

  • rasy krótkowłosy i średniowłosy: zacznij czesać głowę. Czesz włosy długimi pociągnięciami od głowy do nasady ogona. Krótkimi pociągnięciami szczotkuj ogon i inne części ciała kota. Zawsze szczotkuj zwierzę w kierunku wzrostu sierści.

  • rasy długowłose: zaczynają się od nasady ogona. Najpierw szczotkuj sierść na ogonie kota i innych częściach ciała krótkimi pociągnięciami w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu. Następnie szczotkuj włosy w kierunku wzrostu


Jak nas widzą nasi klienci

TJ
10.04.2021 18:35 Teresa J.

Polecam ????

MM
10.04.2021 10:03 Marcin M.

Wszystko ok

10.04.2021 08:04 Zofia Ł.

Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Przesyłka doszła, konsumenci zadowoleni :)

Pokaż wszystkie oceny